Eventy W Plenerze

Eventy W Plenerze, Eventy Dla Firm

Integracja i budowanie relacji w zespole, to podstawowe cele jakie sobie stawiamy organizując imprezy integracyjne dla firm. Dobieramy atrakcje do potrzeb klientów tak, aby zapewnić wysoki poziom emocji i wrażeń, które odznaczą się w pamięci uczestników imprezy integracyjnej. Podczas organizowanych przez nas konkurencji duży nacisk kładziemy na współpracę i komunikację zespołową, co w rezultacie ma się przełożyć na budowanie pozytywnych relacji pomiędzy pracownikami. Naszym największym atutem jest fakt iż przy organizacji eventu ograniczamy się do minimum z korzystania usług podwykonawców. Nasze doświadczenie i czas działalności na rynku eventów pozwolił zgromadzić nam cały niezbędny sprzęt oraz wyszkolić zespół, który napewno podoła postawionemu nam zadaniu. Imprezy urodzinowe, pikniki, festyny, są to miejsca na które nasze atrakcje wpisują się najlepiej. Zachęcanie do cięższej pracy poprzez premie uzależnione od wyników, często niemożliwych do zdobycie przez zbyt wysoko postawione limity. Takie podejście do pracownika powoduje szybkie wypalenie zawodowe i zniechęcenie do wykonywania obowiązków. Metody te stosowane są w firmach, w których występuje duża rotacja ludzi, gdy jedni odchodzą szybko na ich miejsce przychodzą nowi, często bez wystarczającego doświadczenia i umiejętności. Warto zadbać jednak dobrą atmosferę w firmie i zadowolenie pracowników, gdyż przekłada się to na wyniki i korzyści finansowe.

W przypadku imprez dla gości zewnętrznych (klientów czy partnerów) w celu zaplanowania cateringu ważne jest aby znać liczbę gości. W tym celu przeprowadza się ich rejestrację, zazwyczaj przez stronę internetową, gdyż ta droga jest obecnie najwygodniejsza. Należy pamiętać aby formularz rejestracyjny zawierał pole z adresem email lub telefonem co pozwoli potwierdzić przybycie lub wykonać follow up po spotkaniu. Któż nie pragnie w ciągu jednej chwili przenieść się do najodleglejszych zakątków świata albo choć na chwilę zagościć w innej epoce? Nic prostszego! Przy odrobinie wyobraźni i naszej pomocy wszystko jest możliwe! Niektóre osoby jednak wolą przeprowadzić urodziny dla dziecka w domu. Mają do tego warunki, czyli duży pokój w którym dzieci będą mogły pod opieką animatora dobrze się bawić. Zaproszenie gości to zazwyczaj nie jest problem, ale radziłbym dobrze przemyśleć kogo zatrudni się jako animatora na przyjęcie dla swojego dziecka. Warto podzwonić i popatrzeć na strony internetowe dobrych kilku firm czy animatorów.

Naszym atutem podczas organizacji wyjazdów integracyjnych jest kompleksowa oferta obejmująca: obiekt hotelowy, catering, transport, ubezpieczenie NNW, koordynator imprezy oraz odpowiednie gry integracyjne. Tereny na spotkania integracyjne są przez nas doskonale poznane: woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, opolskie czy lubuskie dysponują bardzo dużą bazą hotelową i plenerową na organizację wszelkich wyjazdów motywacyjnych. Organizacja imprez firmowych to szansa do doskonałego pokazania się od strony wizerunku firmy na rynku, ale także przed kontrahentami oraz pracownikami. Często takie imprezy przygotowywane są z dużym wyprzedzeniem. Wśród osób, które wezmą udział w Naszej zabawie rozlosujemy dwa zaproszenia na godzinną przejażdżkę w terenie quadem lub samochodem terenowym.

Aby osiągnąć zamierzone cele marketingowe lub motywacyjne wystarczy wybrać doskonałą lokalizację, dodać niecodzienne atrakcje, idealną atmosferę, staranną realizację programu i sukces gotowy. Oferta może objąć ciekawe zajęcia teambuildingowe z elementami rywalizacji na przeróżnych urządzeniach od off roadu, poprzez quady, paintball , regaty żeglarskie, czy gry scenariuszowe. Grupa eventowa Projekt Efektywny proponuje: imprezy integracyjne dla firm, bankiety dla biznesu, biesiady grillowe, pikniki z atrakcjami, imprezy okolicznościowe. Usługi typu outdoor lub team-building. Baza ponad 200 atrakcji do wyboru, sporty ekstremalne, atrakcje strzeleckie, zabawy dmuchane, off-road w tym ogromny Monster Truck! 🙂 Imprezy integracyjne na Śląsku to specjalność firmy Utopia Paintball i Utopia Event. Organizacja imprez, (w tym imprezy firmowe ), jest zawsze najwyższej jakości i zadowoli najbardziej wymagających klientów (nie tylko firmowych) dzięki bogatej ofercie zaprezentowanej poniżej. Nasza oferta obejmuje takie miasta jak: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom i wszystkie inne miasta znajdujące się na Śląsku.

Jedną z najciekawszych atrakcji był jedyny w Polsce mobilny tunel aerodynamiczny. Potężna maszyna z ogromnym silnikiem. Jak tylko ruszyła wszystkim włosy stanęły dęba! I zaczęliśmy czuć coraz większą adrenalinę 🙂 Cudowne przeżycie na każdą imprezę w plenerze! Loty odbywają się także stacjonarnie, więcej tutaj: tunel aerodynamiczny prezent